IMG_0120.JPGIMG_3222.JPGIMG_3236.JPGIMG_4358.JPGIMG_4442.JPGP1010972.JPGP1010973.JPGP1012513.JPGP1014435.JPGP1014505.JPGP1018128.JPGP1018749.JPG

Členství

Přihláška

Pokud máte zájem o dění kolem Wartburgů a veteránů, můžete se stát členy Wartburg veterán klubu ČR, z.s.. Díky tomu budete:

• informováni jako první o různých akcích pořádaných klubem,
  • mít možnost se podílet na dalším rozvoji a směřování klubu,
  • v přímém kontaktu s lidmi, kteří mají zájem o vozy WartburgIFA a využívat jejich rad a zkušeností například při renovacích,
  • až se klubu podaří získat oprávnění provádět "veteránské testace", získáte jako členové klubu nemalou výhodu v přístupu k testaci Vašeho vozu jako historického vozidla,
  • budete moci své vozidlo zaregistrovat v našem klubovém registru historických vozidel Wartburg, který Vám jako členům klubu poskytne přehled o klubových vozidlech (do registru budou mít přístup pouze členové klubu a vy sami můžete rozhodnout o tom, zda u vozidla budou uvedeny Vaše kontaktní údaje či nikoliv.).

K členským příspěvkům

Výše členského příspěvku na příslušný rok je stanovena výborem klubu. Tato částka je minimální, maximální výše příspěvku není omezena a je dobrovolná. Členský příspěvek musí být zaplacen nejpozději do 30. června příslušného roku.

Členu klubu může být na základě jeho žádosti podané výboru klubu z osobních důvodů pozdrženo členství v klubu s osvobozením od platby členského příspěvku na dobu jednoho roku.

Od roku 2014 je výše členského příspěvku stanovena na minimální částku 200 Kč za rok.

Příspěvky je možné též platit elektronicky a to ve prospěch účtu 2600360658/2010

Pro další roky bude členský příspěvek stanovován podle zásad hospodaření klubu.

Pokud jste se pro členství už rozhodli, na konci této stránky naleznete formulář přihlášky do Wartburg veterán klubu.

S ohledem na nutnost dodržení formálních podmínek, je třeba níže uvedenou přihlášku vyplnit elektronicky a jako přiložený soubor zaslat na adresu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kromě elektronické verze přihlášky je ovšem třeba předat i podepsanou tištěnou verzi přihlášky. To je možné vyřešit následovně:

• vytisknout vyplněnou přihlášku, podepsat a odeslat poštou na adresu klubu:
    Wartburg veterán klub ČR, z.s., Jungmanovo náměstí 445/19, Kutná Hora, 284 01
  • dohodnout se s předsedou klubu na dodatečném podepsání přihlášky před zahájením členské schůze,
  • dohodnout se s předsedou klubu na podepsání přihlášky při jiné příležitosti.

Klub uchovává veškeré přihlášky v elektronické i tištěné podobě.

Jako člen klubu se může členské schůze zúčastnit pouze zájemce, který řádně podal přihlášku a jedním z uvedených způsobů zajistil i předání podepsané přihlášky do okamžiku zahájení členské schůze v daném roce a má zaplacený členský příspěvěk stanovený výborem klubu pro daný rok.

Přijetí do klubu podléhá souhlasu výboru klubu, který se vyznačí na přihlášku uchazeče o členství.

Členství v jiných organizacích, ať již veteránského hnutí nebo jiných automobilových sdružení není překážkou pro členství ve WVK.

Jelikož je klub založen jako apolitické sdružení, není přípustné, aby kterýkoliv z členů klubu na jeho půdě a nebo jeho prostřednictvím chtěl projevovat své politické názory.

Veškerá činnost klubu směřuje k naplňování cílů klubu uvedených ve stanovách.

Přihlášky ke stažení